Odinių batų populiarumas ir teisinga jų priežiūra

2020 m. pavasario-vasaros rankinių ir kuprinių tendencijos 


Nepriekaištingas įvaizdis prasideda nuo aksesuarų. 2020 m. pavasario / vasaros tendencijos ištrynė ribą tarp praeities ir dabarties, ragindamos naujai įvertinti klasikinius sprendimus, nepamirštant naujų mados gūsių. Šiemet visas papuošalų tendencijas vienijanti tematika yra dideli, ryškūs ir akį traukiantys aksesuarai, turintys didelę įtaką tiek griežtesniems, tiek laisvesniems drabužių deriniams.
Nemaža dalis šių metų šiltojo sezono tendencijų tęsia praeitų metų tradicijas, išlaikydamos ryškių spalvų elementus. Matoma ir gana ryški 90-ųjų atgimimo kryptis, kūrybingai apimanti seno ir naujo derinius. Visuomet madinga klasika šiemet taip pat išlieka aktuali, todėl bijantys rizikuoti gali rinktis laiko patvirtintus sprendimus. 2020 m. pavasario / vasaros aksesuarų tendencijos – tai banguojanti kelionė per laiką, apimanti eleganciją ir ekscentriškumą, klasiką ir modernumą.


Kokius aksesuarus rinktis 2020-aisiais?


Šių metų pavasario / vasaros sezoną sunku įsivaizduoti be ekspresyvių, dėmesį atkreipiančių aksesuarų. Tiesa, taisyklės čia gana laisvos, nes didžiausias dėmesys skiriamas individualumui. Dominuojantis šiltojo sezono akcentas yra gėlės, taip pat populiaru žaisti spalvomis, daug dėmesio sulaukia neoniniai elementai. Moteriškų aksesuarų kolekcijose sutinkamos švelnios, neutralios spalvos: smėliniai, citrininiai, purpuriniai ir kiti panašūs tonai, moteriškam įvaizdžiui suteikiantys lengvo žaismingumo. Populiarūs ir klasikinio stiliaus aksesuarai, pagyvinti naujais raštais, pvz., pynės motyvais.
2020 m. didelio dizainerių dėmesio sulaukia kuprinės ir rankinės. Šiemet rankinių modeliai yra labai įvairūs – tiek vyrams, tiek moterims siūlomos įvairių dydžių rankinės ir kuprinės, kurios gali būti tiek švelnesnių, tiek griežtesnių formų, su ilga rankena, permetamos per petį, prisegtos prie diržo ir kt. Itin plati stilių ir spalvų pasiūla derina klasikinius sprendimus su novatoriškais elementais, originaliais raštais ir įmantriomis detalėmis.
Modeliai, įsitvirtinę mados viršūnėje


Šią vasarą madingomis išlieka blizgančios rankinės, kuprinės, per petį permetami krepšiai. Jie suteikia patogumo, atkreipia aplinkinių dėmesį ir atrodo novatoriškai. Tai puikus pasirinkimas laisvalaikiui, kurį galima derinti ir prie griežtesnio stiliaus aprangos. Suprasdami, kad žmonių įpročiai skiriasi, FILA ir LORENZO siūlo įvairių formų blizgias rankines bei kuprines, atitinkančias individualų gyvenimo būdą. Ieškantiems ekstravagantiškesnio sprendimo, rekomenduojama rinktis permatomus blizgius rankinių modelius.

FILA ir LORENZO moteriškos kuprinės bei rankinės


Antrąjį sezoną ypatingo dėmesio sulaukia permatomos, tinklinės kuprinės bei rankinės, vertinamos dėl savo praktiškumo ir lengvumo. Apgalvoti LORENZO spalviniai akcentai šiems gaminiams suteikia novatoriškumo ir tampa nepakeičiamu sprendimu laisvalaikiui mieste ar išvykoms. Dėl subtiliai priderintų neoninių elementų kuprinės atrodo šiuolaikiškai ir puikiai tinka įvairaus amžiaus grupėms, vyrams ir moterims.

Permatomos LORENZO kuprinės ir rankinės


2020 m. pavasarį / vasarą madingomis išlieka ir dėmesį atkreipiančios, žaismingos kuprinės, puošiamos spalvotais ornamentais, raidėmis ar grafiniais elementais. Praktiškos TOMMY HILFIGER ir LORENZO kuprinės tolygiai paskirsto svorį ir tampa puikiu pasirinkimu ne tik laisvalaikiui, bet ir tolimesnėms kelionėms.
 

TOMMY HILFIGER ir LORENZO kuprinės - Į mados topus sugrįžtanti klasika


Klasikinė elegancija yra nepakeičiamas sprendimas žmonėms, vertinantiems rafinuotą stilių, nemėgstantiems naujovių ir eksperimentų, taip pat tiems, kas ieško savo vertę išlaikančių aksesuarų. Klasikinės formos ir spalvos dera prie skirtingų aprangos derinių ir puikiai tinka įvairioms gyvenimo situacijoms. Juodos, baltos ir pastelinių spalvų LORENZO, FAMCLUB, GUESS rankinės, lygi ir raštuota oda, klasikinės griežtos ir laisvesnės formos prisitaiko prie individualaus gyvenimo būdo, puikiai tinka tiek šiltajam, tiek vėsesniam metų laikui. 

LORENZO, FAMCLUB, GUESS rankinės


Norite daugiau ekstravagancijos? 2020 m. pavasario / vasaros topas – klasikinės rankinės, derinamos su neoninių spalvų intarpais. Šį sezoną ypatingai madingi neoninių spalvų elementai iškyla visur – nuo papuošalų iki batų. Lengvas akcentas puikiai dera net ir prie griežtos klasikinės aprangos, išlaikydamas jam būdingą ekscentriškumą. Tai deriniai, neribojami amžiaus, tinkantys tiek oficialiam darbo posėdžiui, tiek elegantiškam vakarui mieste.LORENZO rankinės


Moterims, mėgstančioms patogumą ir vertinančioms klasikinės formos laisvalaikio kuprines, šis sezonas taip pat turės, ką pasiūlyti. Nedidelės GUESS kuprinės moteriškam įvaizdžiui suteikia rafinuotos elegancijos, puikiai tinka dienai ir vakarui, darbui ir laisvalaikiui. Šiuolaikiškumo šioms kuprinėms suteikia šiemet itin madingi masyvių grandinėlių akcentai.

GUESS rankinės - nauji raštai ir akcentai


Šį sezoną ypatingo dėmesio sulaukė „šiaudinė” medžiaga, alsuojanti vasaros karščiu ir atostogų nuotaika. Tiesa, jei galvojate, kad toks derinys naudojamas tik paplūdimyje, gana smarkiai klystate. Šiaudų elementais puoštos LORENZO rankinės išsiskiria elegantišku dizainu ir dera ne tik prie laisvalaikio, bet ir prie darbo aprangos, puikiai tinka griežtesniam drabužių deriniui ir gali tapti puikiu aksesuaru kiekvienai dienai.

LORENZO rankinės


Šiais metais ypatingo palankumo sulaukė ir pynė. Stilingas akcentas suteikia elegancijos, tačiau išlaiko naujumo dvelksmą. Rankinių spalvos gali varijuoti gana plačiai, tačiau dominuoja klasikiniai – juodos, baltos, rudos – tonai. 2020 m. vasaros topas – pynės rašto, dramblio kaulo LORENZO rankinės, derančios tiek prie klasikinių, tiek prie laisvesnių aprangos derinių. Rinkitės šias rankines tiek prie griežto kostiumėlio, tiek prie atostogų suknelės – abiem atvejais pynės raštas taps rafinuotu elementu, kuris nebus pernelyg įkyrus, tačiau akimirksniu pagyvins Jūsų įvaizdį.

LORENZO rankinės 

Spalvos, atspindinčios asmenybę
2020 m. pavasario / vasaros spalvų gamoje didelių pokyčių nepastebima. Norinčioms būti matomoms siūloma rinktis ryškias, drąsias spalvas. Moteriškų rankinių kolekcijose dominuoja geltona, mėlyna, raudona, geltona. Nedaug keičiasi ir šių spalvų atspalviai: populiarūs išlieka garstyčių, bordo, raudonojo vyno tonai.GUESS ir

LORENZO rankinės
Pastaraisiais metais ypatingo dėmesio sulaukiančios kuprinės vis labiau plečia savo ribas, tapdamos kasdienio įvaizdžio dalimi ir vis dažniau derinamos ne tik prie laisvalaikio džinsų, bet ir prie oficialaus kostiumėlio. Vertinančioms klasiką rekomenduojamos laiko patvirtintos juodos / pastelinių spalvų kuprinės, o drąsesnio sprendimo ieškančių moterų favoritu taps madingų bordo, rausvos, žalsvos, melsvos spalvų kuprinių modeliai.

GUESS ir LORENZO kuprinės

Aksesuarai – tai madą puoselėjantys vitaminai
2020-aisiais dominuoja tvarus požiūris į aprangą ir aksesuarus, kviečiama ieškoti individualumo, nebijoti sprendimų, kurie pereina iš sezono į sezoną ir pabrėžia tęstinumą. Kaip sakė italų mados žinovė Anna Dello Russo: „Aksesuarai yra tarsi mados vitaminai, todėl ir vartoti juos turėtume visiškai laisvai”. Derindami naujus mados gūsius ir klasikinius sprendimus dizaineriai suteikia praktiškai neribotas aksesuarų pasirinkimo galimybes, prisitaikančias prie individualios asmenybės – tai sezonas, kuriame elegancija kaitaliojasi su paprastumu, o praeitis maišosi su dabartimi.

Paieška