• Prisijungti

  Priminti slaptažodį?


  Registruotis
 • Neturite pridėtų mėgstamų produktų

  PREKIŲ GRĄŽINIMAS


  Šios grąžinimo taisyklės galioja perkant tik internetu, kitu atveju dėl grąžinimo reikia kreiptis į tą parduotuvę, kurioje pirkote.
   
  Prekių grąžinimas Lietuvos teritorijoje yra nemokamas! Vis dėlto, norėdami grąžinti Jums pinigus už nepatikusią prekę, mes paprašysime laikytis tam tikrų sąlygų. Jų laikymąsis yra sklandaus bendradarbiavimo ir abipusės pagarbos garantas.
   
  Grąžinimo būdai:
   

  1) Į parduotuvę. Norimą grąžinti prekę atneškite į Jums patogiausią parduotuvę. Grąžinant prekę būtina žinoti užsakymo numerį, pagal kurį ši prekė buvo įsigyta perkant internetu. Parduotuvėje pinigai Jums bus grąžinti grynaisiais. Išskirtiniais atvejais Jums teks palikti prekę parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 dienų.

  2) Kurjerio pagalba. Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turėsite susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu info@famclub.lt
  Norėdami nemokamai grąžinti prekę, turėsite naudotis mūsų parinktos kurjerių tarnybos paslaugomis (UAB „DPD Lietuva“). 

  Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų (netaikoma jei grąžinama nekokybiška prekė):

  - grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;

  - prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.);

  - grąžinant prekę į parduotuvę būtina žinoti užsakymo, kuriuo buvo įsigyta prekė, numerį.

  Garantija nesuteikiama:

  Avalynės apdailos detalėms, vidpadžiams, raišteliams, pakaloms.
  Jei avalynė nešiojama ne pagal paskirtį ar sezoną arba sugadinta mechaniškai.

  Grąžinimo terminai: 

  Jeigu prekė yra neavėta, ją galite grąžinti per 90 dienų nuo siuntos gavimo.
  Jeigu prekė brokuota - jai taikoma LR įstatymais nustatyta 2 metų garantija.

  Pinigų grąžinimo procedūra:

  Jeigu prekė grąžinama į parduotuvę, pinigai grąžinami grynaisiais arba pervedami į jūsų nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų. Nešti prekę į parduotuvę reikėtų antroje dienos pusėje, nes ryte gali trūkti grynųjų pinigų grąžinimui.
  Jei Jūsų grąžinamos prekės pristatomos kurjerio pagalba, mūsų darbuotojai įvertina, ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 dienų. nuo grąžinimos avalynės gavimo. 
  Išvardinti dalykai yra padiktuoti Lietuvos Respublikos įstatymų ir elementarios logikos. Mes nekuriame papildomų kliūčių ir stengiamės lanksčiai žiūrėti į prekių grąžinimą. Mūsų tikslas paprastas – kad tiek Jūs, tiek mes liktumėme patenkinti.

  Jeigu jums netiko prekės dydis, prekę pasikeisti galima bet kurioje parduotuvėje. Jeigu tokios galimybės neturite - grąžinkite netikusio dydžio prekę ir iš naujo užsisakykite pageidaujamą dydį. 

  Grįžti į pradinį puslapį