D.U.K

Jeigu domitės konkrečia preke ir Jums iškilo klausimų ar norite sužinoti, kada užsakytos prekės bus pristatytos, rašykite mums el. paštu [email protected] arba skambinkite telefonu +370 525 952 74. Užsakymai internetu ir elektroniniai laiškai adresu [email protected] priimami bet kuriuo paros metu. Į Jūsų skambučius ir elektroninius laiškus atsakysime darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val.

Ne, šiuo metu šios galimybės nėra, tačiau ši funkcija galbūt bus įdiegta ateityje.

Galima apžiūrėti FamClub parduotuvėse, esančiose visoje Lietuvoje, tačiau famclub.lt ir parduotuvių asortimentas ne visiškai sutampa, tad galite nerasti famclub.lt patikusios prekės fizinėje parduotuvėje.

Gavus Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiamas el. laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Jei padarėte užsakymą ir po kelių valandų nurodytu pašto adresu laiško negavote, patikrinkite el. šiukšlių katalogą (angl. spam box, junk mail ir pan.), jei ir ten laiško nerandate - užsakymas atliktas neteisingai.

Jeigu gavote užsakymo gavimą patvirtinantį laišką, galite būti tikri, jog užsakymas yra vykdomas. Nė vienas užsakymas nėra praleidžiamas ar pamirštamas.

Kai užsakymas išsiunčiamas, apie tai Jus informuojame automatiniu pranešimu. Prieš pristatant siuntą su Jumis susisieks kurjeris ir galėsite susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko.

Galima, jei Jums nebuvo pranešta, kad prekės jau išsiųstos. Pageidautina, kad apie užsakymo panaikinimą praneštumėte kuo anksčiau el. paštu arba telefonu.

Famclub.lt parduotuvėje prekes galima užsisakyti tik internetu. Tačiau kilus klausimams visada galite skambinti arba rašyti el. paštu.

Perkant avalynę ir priežiūros priemones este.lt atsiskaityti galima šiais būdais:
• ELEKTRONINE BANKININKYSTE
Internetinėje parduotuvėje už prekes galima sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB "Luminor Bank“, Medicinos bankas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“.
• KORTELE
Atsiskaitykite internetu MasterCard, Visa mokėjimo kortelėmis.

Prisijunkite prie savo Famclub.lt paskyros ir peržiūrėkite „Mano duomenys“ skiltį. Skyrelyje „Užsakymų istorija“ galite matyti ar užsakymas apmokėtas. Jei apmokėta ne visa užsakymo suma, užsakymo statusas bus „NEAPMOKĖTAS“. Užsakymas bus „APMOKĖTAS“, kai matysime, kad visa užsakymo suma pervesta į UAB „Danbalt International" sąskaitą.

Jei nepavyko sėkmingai apmokėti per elektroninę bankininkystę (nutrūko interneto ryšys ar pamiršote slaptažodžius), susisiekite su Famclub.lt klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu inf[email protected] arba telefonu +370 525 952 74.

Klientui sąskaita faktūra yra išsiunčiama kartu su preke.

Lietuvos teritorijoje avalynės pristatymas yra nemokamas! Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 49 EUR. Siuntos pristatymo kaina į DPD paštomatą – 1,99 EUR; pristatymas į namus per DPD kurjerių tarnybą – 3,49 Eur.

Išsiuntus Jūsų užsakymą, apie tai Jus informuojame automatiniu pranešimu. Prieš pristatant siuntą su Jumis susisieks kurjeris ir galėsite susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko.

Prekių pristatymo laikas 1 – 5 darbo dienos.

Deja, nesiūlome prekių keitimo paslaugos.
Jei reikia kito dydžio, stiliaus ar spalvos prekės, tiesiog grąžinkite pradinį užsakymą ir pateikite naują užsakymą, pasirinkę kitas prekes.
Netikus prekei, grąžinkite prekę (-es) NEMOKAMAI, per 100 dienų nuo pristatymo datos. Už prekės sumokėtos lėšos bus grąžintos per 5 darbo dienas nuo gautos siuntos patikrinimo ir grąžinimo patvirtinimo dienos.

Pirmiausia reikia kreiptis el. paštu [email protected] ir paaiškinti situaciją. Būtų gerai, jeigu pateiktumėte vaizdinę medžiagą.

Brokuotos prekės iš famclub.lt parduotuvės grąžinamos/pakeičiamos nemokamai. Brokuotą prekę galima grąžinti į artimiausią fizinę FamClub parduotuvę.

Geros kokybės, tačiau nepatikusias prekes galima grąžinti per 100 dienų nuo užsakymo pateikimo datos, tačiau tik tada, jei įsigyta prekė nebuvo dėvima. Grąžinimo būdai:
- Į parduotuvę. Norėdami prekę grąžinti į parduotuvę užtenka turėti sąskaitą faktūrą, kurią gavote su preke arba prisijungę prie savo paskyros Famclub.lt ir atsispausdinę sąskaitą faktūrą, avalynę galite nunešti į Jums patogiausią Famclub parduotuvę. Jums reikės palikti prekę parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 d.d. į Jūsų grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą
- Kurjerio pagalba. Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turėsite susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu [email protected]. Norėdami nemokamai grąžinti prekę, turėsite naudotis mūsų parinktos kurjerių tarnybos paslaugomis (UAB „DPD Lietuva“).
- Dpd pickup. Norėdami grąžinti prekę per dpd terminalą ant dėžės priklijuokite grąžinimo lipduką su barkodu (ją gavote kartu su užsakyta preke), kita etiketė lieka Jums. Jeigu grąžinamą prekę įpakuojate į internetinės parduotuvės maišą, būtinai nuimkite seną etiketę su Jūsų adresu. Tvarkingai paruoštą siuntą pristatykite į Jums patogiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą. Įdėjus siuntą į pašto dėžutę, išsaugokite gautą čekį su sekimo numeriu.

Prekių pristatymo laikas 1 – 5 darbo dienos.

Paieška