Siekiant užtikrinti aukštą teikiamų paslaugų kokybę, danija.lt svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Išjungdami šį pranešimą arba toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate su danija.lt slapukų naudojimo politika Privatumo politika ir slapukai
x

D.U.K

Jeigu domitės konkrečia preke ir Jums iškilo klausimų ar norite sužinoti, kada užsakytos prekės bus pristatytos, rašykite mums el. paštu info@famclub.lt arba skambinkite telefonu +370 525 952 74. Užsakymai internetu ir elektroniniai laiškai adresu info@famclub.lt priimami bet kuriuo paros metu. Į Jūsų skambučius ir elektroninius laiškus atsakysime darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00 val.

Ne, šiuo metu šios galimybės nėra, tačiau ši funkcija galbūt bus įdiegta ateityje.

Galima apžiūrėti FamClub parduotuvėse, esančiose visoje Lietuvoje, tačiau famclub.lt ir parduotuvių asortimentas ne visiškai sutampa, tad galite nerasti famclub.lt patikusios prekės fizinėje parduotuvėje.

Gavus Jūsų užsakymą, Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčiamas el. laiškas, patvirtinantis užsakymo gavimą. Jei padarėte užsakymą ir po kelių valandų nurodytu pašto adresu laiško negavote, patikrinkite el. šiukšlių katalogą (angl. spam box, junk mail ir pan.), jei ir ten laiško nerandate - užsakymas atliktas neteisingai.

Jeigu gavote užsakymo gavimą patvirtinantį laišką, galite būti tikri, jog užsakymas yra vykdomas. Nė vienas užsakymas nėra praleidžiamas ar pamirštamas.

Kai užsakymas išsiunčiamas, apie tai Jus informuojame automatiniu pranešimu. Prieš pristatant siuntą su Jumis susisieks kurjeris ir galėsite susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko.

Galima, jei Jums nebuvo pranešta, kad prekės jau išsiųstos. Pageidautina, kad apie užsakymo panaikinimą praneštumėte kuo anksčiau el. paštu arba telefonu.

Famclub.lt parduotuvėje prekes galima užsisakyti tik internetu. Tačiau kilus klausimams visada galite skambinti arba rašyti el. paštu.

Perkant avalynę ir priežiūros priemones Famclub.lt atsiskaityti galima šiais būdais:

• Naudojant internetinę bankininkystę Swedbank, SEB, Luminor.
• Banko pavedimu - pasirinkus šią apmokėjimo formą Jums reikės pervesti pinigus į žemiau nurodytas UAB “Šiuolaikinės mados centras“ sąskaitas dar prieš pristatant prekę.
Įmonės rekvizitai:

Įmonė - UAB „Šiuolaikinės mados centras“
Įmonės kodas: 186716891
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius, Lietuva

Sąskaitos numeris.:
“Swedbank” LT637300010138594171

Tik gavus apmokėjimą išsiųsime prekes.

Prisijunkite prie savo Famclub.lt paskyros ir peržiūrėkite „Mano duomenys“ skiltį. Skyrelyje „Užsakymų istorija“ galite matyti ar užsakymas apmokėtas. Jei apmokėta ne visa užsakymo suma, užsakymo statusas bus „NEAPMOKĖTAS“. Užsakymas bus „APMOKĖTAS“, kai matysime, kad visa užsakymo suma pervesta į UAB „Šiuolaikinės mados centras“ sąskaitą.

Jei nepavyko sėkmingai apmokėti per elektroninę bankininkystę (nutrūko interneto ryšys ar pamiršote slaptažodžius), susisiekite su Famclub.lt klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu info@famclub.lt arba telefonu +370 525 952 74.

Klientui sąskaita faktūra yra išsiunčiama kartu su preke.

Lietuvos teritorijoje avalynės pristatymas yra nemokamas! Jeigu užsakymo suma mažesnė nei 39 EUR. Siuntos pristatymo kaina į DPD paštomatą – 1,99 EUR; pristatymas į namus per DPD kurjerių tarnybą – 3,49 Eur.

Išsiuntus Jūsų užsakymą, apie tai Jus informuojame automatiniu pranešimu. Prieš pristatant siuntą su Jumis susisieks kurjeris ir galėsite susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko.

Prekių pristatymo laikas 1 – 3 darbo dienos.

Netiko dydis? Jį galite pasikeisti nemokamai vienoje iš mūsų fizinių parduotuvių, prieš tai mus informavus elektroniniu paštu: dydis@danbalt.lt apie norimų batų dydžio pakeitimą. Tinkamus batus jums rezervuosime kuo artimesnėje fizinėje parduotuvėje. Jeigu tokios galimybės neturite - grąžinkite netikusio dydžio prekę ir iš naujo užsisakykite pageidaujamą dydį.

Pirmiausia reikia kreiptis el. paštu info@famclub.lt ir paaiškinti situaciją. Būtų gerai, jeigu pateiktumėte vaizdinę medžiagą.

Brokuotos prekės iš famclub.lt parduotuvės grąžinamos/pakeičiamos nemokamai. Brokuotą prekę galima grąžinti į artimiausią fizinę FamClub parduotuvę.

Geros kokybės, tačiau nepatikusias prekes galima grąžinti per 100 dienų nuo užsakymo pateikimo datos, tačiau tik tada, jei įsigyta prekė nebuvo dėvima. Grąžinimo būdai:
- Į parduotuvę. Norėdami prekę grąžinti į parduotuvę užtenka turėti sąskaitą faktūrą, kurią gavote su preke arba prisijungę prie savo paskyros Famclub.lt ir atsispausdinę sąskaitą faktūrą, avalynę galite nunešti į Jums patogiausią Famclub parduotuvę. Jums reikės palikti prekę parduotuvėje, o pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą per 14 d.d. į Jūsų grąžinimo formoje nurodytą banko sąskaitą
- Kurjerio pagalba. Norėdami grąžinti prekę per kurjerį, turėsite susisiekti su klientų aptarnavimo vadybininku el. paštu info@famclub.lt. Norėdami nemokamai grąžinti prekę, turėsite naudotis mūsų parinktos kurjerių tarnybos paslaugomis (UAB „DPD Lietuva“).
- Dpd pickup. Norėdami grąžinti prekę per dpd terminalą ant dėžės priklijuokite grąžinimo lipduką su barkodu (ją gavote kartu su užsakyta preke), kita etiketė lieka Jums. Jeigu grąžinamą prekę įpakuojate į internetinės parduotuvės maišą, būtinai nuimkite seną etiketę su Jūsų adresu. Tvarkingai paruoštą siuntą pristatykite į Jums patogiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą. Įdėjus siuntą į pašto dėžutę, išsaugokite gautą čekį su sekimo numeriu.

Paieška